Series
Ratings
27
Worlds WithinRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5