Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0