Movies
Ratings
118
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5