Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
AlcarràsRated ★ 3.5
As Above, So BelowRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Life UnrehearsedRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5