Titles you rated
HorimiyaRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Noragami AragotoRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5