Titles you rated
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5