Series
Ratings
60- Men on a MissionRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0