Titles you rated
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0