Movies
Ratings
325
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
PainedRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.5
The House BunnyRated ★ 4.0