Titles you rated
Midnight SunRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
The Sound of a FlowerRated ★ 0.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0