Series
Ratings
28
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0