Series
Ratings
66
You're BeautifulRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The King's FaceRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
Two WeeksRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0