Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The First TimeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0