Titles you rated
School 2013Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Dr. FrostRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0