Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 4.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5