Series
Ratings
32
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 0.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0