Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 2.5- History of ScruffinessRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
Wyatt Earp and the Cowboy WarRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 0.5
Living With YourselfRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 5.0