Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Lost RiverRated ★ 4.0
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's HammerRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Batman & RobinRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.5