Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 3.0