Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
The TribeRated ★ 2.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
An American CrimeRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
DreamRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.0
This Charming GirlRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0