Movies
Ratings
529
My LifeRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
WonderRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 0.5
DumboRated ★ 1.0
UsRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 1.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.0
GlassRated ★ 0.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5