Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 1.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0