Titles you rated
HeartstringsRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
Shin AtashinchiRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 2.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 2.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 0.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0