Titles you rated
DetentionRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Let It SnowRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5