Movies
Ratings
148
TransformersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0