Titles you rated
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 3.5
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 2Rated ★ 3.0
Kahogona Wakadanna-sama no Amayakashi KonRated ★ 1.5- Pin to KonaRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Unexpected - Love Story in Maison Ginseiso -Rated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Sweat and SoapRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 3.5- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5