Series
Ratings
22
Oshi no KoRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The ActRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0