Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5