Movies
Ratings
718
Les MisérablesRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Knock at the CabinRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0