Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0