Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5