Series
Ratings
40- You Are My DestinyRated ★ 4.5
- FamilyRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0