Movies
Ratings
173
ArahanRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
When in RomeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0