Movies
Ratings
152
A Perfect DayRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.0
Reality+Rated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
Sick of MyselfRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
The Equalizer 2Rated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 5.0
The EndlessRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 0.5
Varda by AgnesRated ★ 5.0
The ThawRated ★ 3.5