Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0