Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 2.0
BraveRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0