Titles you rated
IRISRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0