Movies
Ratings
27
WonderRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0