Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 2.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Outlaw KingRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5