Series
Ratings
110
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Schitt's CreekRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
Ghost WhispererRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Ghost WhispererRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 4.0