Titles you rated
The World of UsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
Tamako in MoratoriumRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Taipei StoryRated ★ 3.0
SnowballRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
Tokyo TwilightRated ★ 4.5
Millennium MamboRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0