Titles you rated
Terror in ResonanceRated ★ 2.5- The SummerRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
크로스 게임 part4Rated ★ 3.5- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.0
- Cross GameRated ★ 4.0
- The ClubhouseRated ★ 3.5
Super CubRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
Just DanceRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5