Titles you rated
FargoRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0