Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
The Monuments MenRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 5.0
LegendRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 5.0
42Rated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5