Series
Ratings
21
Initial D: First StageRated ★ 5.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0