Titles you rated
Listen to the UniverseRated ★ 4.5
And So The Baton Is PassedRated ★ 5.0- First GentlemanRated ★ 3.5
Masquerade NightRated ★ 4.0- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 4.5
- Strawberry NightRated ★ 3.5
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.0
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul 'S'Rated ★ 3.5
Thermae Romae IIRated ★ 3.5
Suite DreamsRated ★ 3.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.5
Amalfi: Rewards of the GoddessRated ★ 3.0
All-Round Appraiser Q: The Eyes of Mona LisaRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Stolen IdentityRated ★ 3.5
Kiseki: Sobito of That DayRated ★ 3.5
The Cornered Mouse Dreams of CheeseRated ★ 3.5- The Limit of Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Until I Meet September's LoveRated ★ 2.5