Titles you rated
- Miss SherlockRated ★ 4.0
QueenRated ★ 4.0
Hot MomRated ★ 2.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 3.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.0
Naotora: The Lady WarlordRated ★ 4.0
The Public EnemyRated ★ 3.5
MiraclesRated ★ 3.0
Tokyo BachelorsRated ★ 2.5- 今だから、新作ドラマ作ってみましたRated ★ 3.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Library Wars: Book Of MemoriesRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5