Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 1.5- Love ResetRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.5