Movies
Ratings
75
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0