Series
Ratings
591- Unknown SeoulRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 1.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
Lie After LieRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 2.5
Mr. RobotRated ★ 2.0
Mr. RobotRated ★ 2.0
The Terminal ListRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 2.5